Lazer Epilasyonda Başarı Garantimidir ?

İnsanlar her işte olduğu gibi lazer epilasyonda da yüzdeyüz başarı sağlanmasını istiyor.Söz konusu olan sağlık olunca elbette bunu isteyen her kişiye hakveriyoruz.Lazer epilasyonda başarı sağlanması,başarı için önemli faktörler ve cildiniz ile alakalı bir takım önemli bilgiler aşağıda listelenmiştir.Lazer epilasyonda başarının garanti olup olmadığını aşağıdaki makalemizden öğrenebilirsiniz.

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon nasıl iyi etki sağlar ?

Lazer rengi itibariyle kıl kökleri vasıtası ile emilir, yüksek enerji sebebi ile kökler ısınır ve yanar. Bu biçimde başarılı bir lazer epilasyon sonrasında kökler dökülür ve gelişme aşamasında olan kökler bir daha kıl üretemeyecek biçimde hasar alır.

Lazer epilasyonun başarılı olmasını etkileyen bazı unsurlar

Lazer epilasyon gerçekte müsait olmayan biçimde önerildiğinde ve kullanıldığında tüylenmeyi daha da arttırabilir. Bu nedenle bir dermatolog gözetiminde yapılması büyük ciddiyet taşımaktadır. Dermatoloğunuz ten ile tüy yapınızı inceler ve epilasyon kararını verir. Lazeri başarılı kılan en mühim faktörler aşağıda belirtilmiştir :

Kılların yapısı ve rengi :

Lazer epilasyon her süre koyu kahverengi ile siyah kıllarda daha başarılıdır. Kalın kıllarda ise incelere göre daha başarılıdır. Bu nedenle bu tür kıl yapısına sahip koltuk altı ve genital bölgede az seansta yüksek başarı elde ediliyor.Sima bölgesindeki ince açık kahverengi tüylere yapılması ise yalnızca uzun süreli epilasyon etkisi sağlamak dışında bir tesir göstermez. Yani tüylerde kalıcı bir azalmaya sebep olmamaktadır. Hatta bu biçimde tüyleri daha da kalınlaştırıp sayılarını da arttırabilir.

Hormonal ve ırsi yapı, ırsi özellikler :

Bazı bireyler tüylenmeye daha müsaittir. Kıl diplerinin sayısı daha fazladır ve lazerden sonra dahi tekrarlama eğilimi olabilmektedir. Kadınlarda kuşkusunuz en mühim etken ise hormonal sağlıktır. Bazı kadınlarda adet düzensizlikleri, çene karın ve göğüs alanında kalın tüylerin çıkması hormonal düzensizliğin habercisi olabilmektedir. Bu tür pozisyonlarda biz lüzumlu tetkikleri istiyor ve epilasyonun başarılı olması için hastalarımıza hormonal dengeleyici haplar da önerebiliyoruz. Bazı ilaçlar da tüylenmeyi tetikleyebilmektedir.

Lazer epilasyonda başarının garanti olması ile alakalı aklınızda hala da bir takım soru işaretleri varsa bunları gidermek için sitemizdeki telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Merkezimiz Hijyenik, Şık Atmosferinde Güleryüzlü, Deneyimli Ekib

Geçici Değil Kalıcı Çözümler İstiyorsanız Sizleri Merkezimize Bekliyoruz...

Hemen Fiyat Al!
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat bolu evden eve, bolu nakliyat, evden eve bolu, bolu asansörlü nakliyat, bolu şehirlerarası nakliyat İstanbul Bağcılar evden eve, İstanbul Bağcılar nakliyat, evden eve Bağcılar, İstanbul Bağcılar asansörlü nakliyat, Bağcılar şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri, diyarbakır temizlik firmaları, diyarbakır temizlik, Ev, Büro, iş yeri, İnşaat Sonrası Temizlik diyarbakır diyarbakır temizlik şirketleri, diyarbakır temizlik firmaları, diyarbakır temizlik, Ev, Büro, iş yeri, İnşaat Sonrası Temizlik diyarbakır diyarbakır web tasarım, diyarbakır toplu sms, diyarbakır marka tescil alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat