Lazer Epilasyon Neden Yapmalıyım ?

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerin giderilmesinde kullanılan etkili ve güvenilir bir teknikdir. Lazer epilasyon kalın tüylerin olduğu koltuk altı , kasık, bacak gibi vücut bölgelerinde tüyleri azaltmakta ya da yok etmektedir. Lazer epilasyon 6-10 hafta Aralıklarla uygulanır. Ortalama 6 seansta %80-90 oranında kalıcı olarak tüyler azalmaktadır.

Lazer epilasyon batık tüy problemini kökten yok eder. Bazı kişilerde bacak, kasık bölgesinde batıktan kaynaklanan sivilceler, iltihaplar ve sonrasında izler ve lekeler oluşur. Lazer epilasyon tüyleri incelterek ve yok ederek batık tüy probleminu tedavi etmektedir. Bu sayede sivilce , leke ve iz sorunları de ortadan kalkmaktadır.

Lazer epilasyon neden yaptırmamalıyım?

Lazer epilasyon kadınlarda, yüzdeki ince tüylerin tedavisinde diğer bölgelerdeki kadar etkin değildir. Dudak üstü bölgesi ve belki yanak bölgesi dışında ki ince tüyler lazer epilasyona iyi cevap vermeyebilir. Tüyler azalmayabilir hatta bazı durumlarda çoğalabilir. Bu yüzden, yüz bölgesinde ince tüyleriniz varsa mecbur olmadıkça lazer epilasyon tedavisine başlamayın. ığneli epilasyon ya da sir ağda gibi teknikleri tercih edin, bilhassa boyun ve şakaklarda dikkatli olun.

Esmer tende ince tüy şikayeti varsa lazer epilasyon yaptırırken dikkatli olunmalıdır. Koyu ten rengine makul cihazlar kullanılmalıdır.

Lazer Epilasyon Merkezimiz Hijyenik, Şık Atmosferinde Güleryüzlü, Deneyimli Ekib

Geçici Değil Kalıcı Çözümler İstiyorsanız Sizleri Merkezimize Bekliyoruz...

Hemen Fiyat Al!
solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı evden eve alanya nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır web tasarım yazılım şirketi firması diyarbakır temizlik firması